oferta /

polyflor
Firma Polyflor, z siedzibą w Manchesterze w Anglii, jest wiodącym i odnoszącym sukcesy na całym świecie producentem wykładzin obiektowych.

Polyflor stale dąży do udoskonalania swoich procesów i produktów odzwierciedlając zmieniające się wymogi rynku. W ciągu minionych dziesięciu lat zainwestowaliśmy blisko 34 miliony funtów w nasz zakład i urządzenia, ulepszając i rozszerzając nasz portfel produktów oraz zapewniając naszym klientów dodatkową wartość.

Podstawą sukcesu Polyflor jest nastawienie na klienta – ściśle współpracujemy z wykonawcami, projektantami i użytkownikami końcowymi, co pozwala nam zrozumieć ich potrzeby oraz zapewnić doskonałe rozwiązanie do każdego obiektu. Nasz zespół sprzedaży, dział techniczny i projektanci to osoby w pełni zaangażowane w kompleksową obsługę klienta. Firma rozwinęła również szeroką sieć przedstawicieli i dystrybutorów, a także należących do nas firm zależnych na wszystkich rynkach, dzięki czemu uzyskaliśmy znakomitą dostępność produktów oraz próbek.

Polyflor jest organizacją, która kieruje się jakością, a nasze procesy i systemy produkcyjne posiadają akredytację ISO 9001. Jesteśmy w pełni zaangażowani w ograniczenie wpływu, jaki nasza działalność może wywierać na środowisko i spełniamy również wymogi ISO 14001.

Od samego początku istnienia firmy, aż po jej obecną pozycję jako wiodący producent wykładzin obiektowych, jej historia to pasmo nieustających sukcesów…