oferta /

Wiparquet – jakość i styl na lata
wiparwet
Wiparquet to marka podłóg laminowanych wykonanych z najwyższej jakości materiałów. Osiem niezwykłych kolekcji stworzyliśmy z myślą o tych, którzy przede wszystkim cenią sobie naturalne piękno, wygodę i wieloletni komfort użytkowania. Szeroka gama dekorów, różnorodne struktury i formaty desek w kolekcjach Wiparquet zapewniają pełną swobodę w aranżacji wnętrz. Dzięki Wiparquet każdy kąt Twojego domu może mieć swój własny, niepowtarzalny styl.

Jakość na lata

Wiemy, że inwestując w swój dom chcesz mieć pewność, że wybierasz to co najlepsze. Dlatego też dołożyliśmy wszelkich starań by zagwarantować Ci najwyższą jakość naszych podłóg. Panele marki Wiparquet to nie tylko najlepsze i starannie dobierane materiały, ale przede wszystkim stała kontrola procesów produkcyjnych, dzięki której nasze podłogi osiągają najwyższe parametry w swojej klasie.

Styl na lata

Niepowtarzalna jakość naszych podłóg to efekt połączenia najwyższej klasy materiałów z innowacyjną technologią produkcyjną. Dbamy o najdrobniejsze szczegóły i jesteśmy pewni oferowanych przez nas produktów, dlatego nasze podłogi objęte są aż 30-letnim okresem gwarancji.

 

POBIERZ OFERTĘ