Prezentacje drzwi marki Desigio na ogólnopolskich spotkaniach z architektami

Nasze produkty już wkrótce staną się inspiracją dla architektów i projektantów wnętrz, którzy wezmą udział w cyklu spotkań w ramach Studia Dobrych Rozwiązań oraz Laboratorium Dobrej Marki. Ich uczestnicy będą mieli okazję zapoznać się z kolekcją drzwi wewnętrznych Desigio, które łączą w sobie nowoczesny design, praktyczność i wyjątkowy styl, dzięki czemu idealnie wpisują się w charakter wydarzenia.

Warsztaty organizowane przez Wydawnictwo Koncept skierowane są do osób, które interesują się najnowszymi trendami, technologiami oraz poszukują ciekawych pomysłów aranżacyjnych. Laboratorium Dobrej Marki to przede wszystkim wykłady i prezentacje ekspertów w budowaniu wizerunku marki oraz dystrybutorów innowacyjnych produktów wnętrzarskich. Tegoroczny cykl odbędzie się w Warszawie (kwiecień i październik) oraz Gdańsku (maj).

Studio Dobrych Rozwiązań obejmuje tematy związane z projektowaniem wnętrz łazienek i kuchni oraz strefy dziennej. Spotkania zaplanowano w kilku miastach w Polsce: w Warszawie (kwiecień i październik), Szczecinie (maj) i Trójmieście (czerwiec). Będą one okazją do dyskusji o współczesnych trendach, poszerzenia wiedzy z dziedziny projektowania wnętrz, a także poznania nowości oferowanych przez producentów. Organizatorami są magazyny i portale internetowe należące do portfolio Wydawnictwa Publikator.

By :
Comments : Off
About the Author