Rok 2017 pod znakiem branżowych spotkań

4 wydarzenia, 8 spotkań, niezliczona liczba rozmów i prezentacji produktów – w 2017 roku bardzo aktywnie uczestniczyliśmy w spotkaniach z architektami i projektantami wnętrz. Pierwszym tegorocznym wydarzeniem, w którym wzięliśmy udział były 4 Design Days, czyli największa w tej części Europy impreza rynku nieruchomości, architektury, wnętrz i wzornictwa. Przez cztery dni (16-19 lutego) przedstawiciele światowego i polskiego designu dyskutowali o tym, co inspiruje i kreuje trendy w architekturze i designie.
Na Laboratorium Dobrej Marki można było spotkać nas aż trzykrotnie: dwa razy w Warszawie (4 kwietnia i 17 października) oraz w Gdańsku (10 maja). Wydarzenia te obejmowały przede wszystkim wykłady i prezentacje ekspertów w budowaniu wizerunku marki oraz dystrybutorów innowacyjnych produktów wnętrzarskich. Podczas pierwszego spotkania w stolicy odebraliśmy dwa wyróżnienia w konkursie Inspiracje 2017: za drzwi Cayo marki SENTIS oraz podłogi z kolekcji Wiparquet Style.
Kolejnym ważnym wydarzeniem, w którym uczestniczyliśmy było Studio Dobrych Rozwiązań, w ramach którego zostały poruszone tematy związane z projektowaniem łazienek i kuchni oraz strefy dziennej. Byliśmy obecni na dwóch spotkaniach w Warszawie (26 kwietnia i 10 października) ijednym w Katowicach (24 października).
Nie zabrakło nas także na Workplace Talks w Gdańsku, gdzie pojawiliśmy się w roli partnera wydarzenia. Wydarzenie to umożliwiło wymianę opinii na temat wykańczania wnętrz pomiędzy architektami, projektantami, twórcami, producentami oraz inwestorami.
Przed nami jeszcze Forum Dobrego Designu 2017, na którym głównymi tematami paneli dyskusyjnych będą: ewolucja wzornictwa, projektowanie dla pokolenia nomadów, trendyw urządzaniu wnętrz, re-design i przyszłość branży.

By :
Comments : Off