RuckZuck aktywny na wydarzeniach branżowych

Spotkania branżowe to świetna okazja do wymiany doświadczeń oraz prezentacji marki, dlatego chętnie bierzemy w nich udział. W tym roku można było nas już spotkać na takich wydarzeniach jak Laboratorium Dobrej Marki, Studio Dobrych Rozwiązań i Warsaw Home. A to jeszcze nie koniec – przed nami Forum Dobrego Designu.

4 czerwca w Gdańsku przedstawiliśmy nowości produktowe od RuckZuck podczas Laboratorium Dobrej Marki. Wydarzenie powstało z inicjatywy Wydawnictwa Koncept i redakcji magazynu „Świat Rezydencji, Wnętrz i Ogrodów”, a skierowane jest do architektów i projektantów zainteresowanych najnowszymi trendami w aranżacji wnętrz.

Studio Dobrych Rozwiązań odwiedziliśmy w tym roku dwa razy: 19 czerwca w Gdańsku i 26 września w Warszawie. Program wydarzenia objął cykl spotkań dla architektów i projektantów wnętrz, wykłady, warsztaty, analizę trendów oraz prezentację nowości. Organizatorem była redakcja czasopisma „Świat Łazienek i Kuchni”.

4 października udaliśmy się na czterodniowe międzynarodowe targi wyposażenia wnętrz Warsaw Home, będące jedną z najważniejszych imprez tego typu w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej. Zaprezentowaliśmy ofertę Domoprofi, dzieląc się bogatą gamą materiałów wykończeniowych.

6 grudnia będziemy obecni na Forum Dobrego Designu w Warszawie. Wydarzenie skupia architektów, projektantów, producentów i dystrybutorów, którzy debatują o designie wnętrz. Zaplanowano udział ok. 900 uczestników, a tematem przewodnim tegorocznej edycji są innowacje. Organizatorem jest Grupa PTWP/Publikator.

By :
Comments : Off
About the Author