RuckZuck na 4 Design Days w Katowicach

Ponad 300 wystawców, 5 000 gości biznesowych i 20 000 zwiedzających spotka się na największym w tej części Europy wydarzeniu rynku nieruchomości, architektury, wnętrz i wzornictwa. Wśród uczestników znajdą się specjaliści RuckZuck, których obecność będzie okazją do dyskusji na temat najnowszych rozwiązań w projektowaniu drzwi i podłóg oraz aranżacji wnętrz.

Wydarzenie kolejny raz przybierze sprawdzoną formułę dwóch dni dla przedstawicieli branży oraz dwóch dni otwartych dla każdego entuzjasty designu. W spotkaniu weźmie udział wiele znakomitości, związanych z architekturą i wzornictwem, m.in. Ivan Blasi (architekt, koordynator Nagrody Unii Europejskiej w dziedzinie architektury współczesnej – Mies van der Rohe Award), Ondřej Chybík (założyciel Chybik+Kristof), Rainer Mahlamäki (architekt, twórca projektu Muzeum Historii Żydów Polskich w Warszawie) i Axel Meise (projektant designerskich lamp).

Jako wystawca zaprezentujemy ekskluzywną markę stolarki drzwiowej Desigio. Osoby odwiedzające stoisko RuckZuck będą mogły zapoznać się także z ofertą kompleksowego urządzania mieszkań pod klucz, proponowaną przez DomoProfi. Zapraszamy do rozmów z naszymi przedstawicielami.

Tegoroczna, trzecia edycja 4 DESIGN DAYS, odbędzie się w dniach 15-18 lutego w Międzynarodowym Centrum Kongresowym i Spodku w Katowicach. Organizatorem wydarzenia jest Grupa PTWP SA, wydawca branżowych pism i portali, m.in.: propertynews.pl i propertydesign.pl.

By :
Comments : Off
About the Author