RuckZuck zaprasza na Forum Dobrego Designu

O ewolucji wzornictwa, tworzeniu dla pokolenia nomadów, trendach w urządzaniu wnętrz, re-designie i przyszłości branży dyskutować będą uczestnicy Forum Dobrego Designu 2017. W imprezie wezmą udział również nasi specjaliści, którzy podzielą się swoimi doświadczeniami dotyczącymi projektowania podłóg i drzwi.
V edycja Forum odbędzie się 6 grudnia br. w Domu Towarowym Braci Jabłkowskich w Warszawie.Towarzyszyć jej będzie hasło „Przyszłość designu”. W grudniowym spotkaniu weźmie udział ponad 900 gości – architektów, projektantów wnętrz, designerów, producentów i dystrybutorów z całego świata. Obecni będą m.in. przedstawiciele naszej firmy. Na autorskim stoisku przybliżymy najnowsze trendy w projektowaniu drzwi i paneli oraz odpowiemy na nurtujące uczestników pytania.
Wspólnie z pozostałymi gośćmi poszukamy odpowiedzi na pytania dla kogo i jak będziemy projektować
w najbliższej przyszłości. Panele dyskusyjne poprzedzać będą tzw. „design speeches” – wystąpienia gości z zagranicy, poruszające m.in. temat osiągnięć kobiet w designie i architekturze czy też roli designu w kontekście problemów dzisiejszego świata.
Wydarzeniem towarzyszącym będzie rozdanie nagród w konkursie Dobry Design 2018, wyróżniającym najciekawsze projekty z zakresu wyposażenia i wystroju wnętrz. W dwunastu kategoriach zgłoszono w sumie 200 produktów. Finalistów wyłoni jury, w skład którego wchodzi 150 osób zawodowo projektujących wnętrza. Czytelnicy portalu Dobrzemieszkaj.pl w głosowaniu internetowym przyznają z kolei Nagrodę Konsumenta. Wśród nominowanych produktów znalazły się m.in. drzwi marki Desigio.

By :
Comments : Off