Szkolenie dla projektantów i architektów wnętrz.

W sobotę, 14 listopada CTP Polska sp. z o.o. już po raz drugi zorganizowała szkolenie dla projektantów i architektów wnętrz w salonie Ruck Zuck w Warszawie.
Szkolenie obejmowało problematykę myślenia projektowego, technologii produkcji stolarki drzwiowej oraz retoryki designu. Poprowadzili je:
dr Krzysztof Groń – projektant i koordynator ds. projektowania i wzornictwa CTP i dr Adam Buczek.
W szkoleniu wzięło udział aż 46 osób, w tym: studenci Wydziału Architektury Wyższej Szkoły Ekologii i Zarządzania w Warszawie oraz studenci Wydziału Sztuki Uniwersytetu Technologiczno-Humanistycznego w Radomiu (projektanci wnętrz i wzornictwa przemysłowego).
W ramach spotkania zaprezentowaliśmy Projekty Przyszłości stworzone przez młodych designerów CIiW CTP.
Wystawę w salonie Ruck Zuck wzbogaciliśmy o stolarkę drzwiową: LINES projektu Wojciecha Guzika, MOVE Żanety Korsak i RUSTIC Aleksandry Bugaj. Zawsze staramy się zaskakiwać zarówno estetyką, jak i kreatywnymi rozwiązaniami – tak też było w tym przypadku.
Po raz pierwszy projekty te przedstawiliśmy w lutym 2015 r. we Wrocławiu, w trakcie imprezy targowej zorganizowanej przez: CTP Polska Sp. z o.o., Classen-Pol S.A. i Ruck Zuck Sp. z o.o.. Już wtedy zyskały uznanie klientów.

 

 

By :
Comments : Off