Zapraszamy na 4 Design Days

Od 24 do 27 stycznia 2019 r. Spodek i Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach staną się miejscem gorących dyskusji o architekturze, designie i nieruchomościach. W ramach czwartej edycji 4 Design Days zaprezentuje się 300 wystawców, a wśród nich Domoprofi. Organizatorzy szacują, że w wydarzeniu weźmie udział 9 tys. gości biznesowych i ponad 25 tys. odwiedzających.

Uczestnikami czwartej edycji 4 Design Days będą światowej sławy architekci, designerzy, inwestorzy, deweloperzy, producenci i dystrybutorzy. Rozmowy będą się koncentrować wokół wyzwań, trendów oraz kierunków rozwoju współczesnej architektury i projektowania. Debatom i targom towarzyszyć mają wystawy, warsztaty, spotkania z projektantami oraz gale finałowe konkursów: Property Design Awards, Housemarket Silesia Awards i Meble Plus.

Pierwsze dwa dni (24-25 stycznia 2019 r.) adresowane są do profesjonalistów zajmujących się nieruchomościami, architekturą i wzornictwem. W ich trakcie odbędzie się kilkadziesiąt sesji dyskusyjnych. Sobota i niedziela z kolei (26-27 stycznia 2019 r.) to dni otwarte dla mieszkańców regionu, gości z kraju i z zagranicy.

Na 4 Design Days będzie można spotkać naszych przedstawicieli, którzy zaprezentują szeroką ofertę podłóg, drzwi, kuchni i akcesoriów wykończeniowych. Serdecznie zapraszamy.

By :
Comments : Off
About the Author